Tohle vám vyrazí dech. Údajné teroristické útoky v Evropě mají jediný cíl. Chtějí ovládnout naše životy a města. O koho se jedná vás (možná) překvapí!

Ve Stockholmu najel terorista do davu lidí. V Berlíně vjel terorista do davu lidí. V Antverpách vjel terorista do davu lidí. V Londýně vjel terorista do davu lidí. V Nice vjel terorista do davu lidí. Co mají tyto útoky společného?

Všechny útoky byly provedeny vozem a v centru města. K útokům se následně přihlásil Islámský stát. To by mohlo stačit a mohlo by být odfajfkováno, jako že je všechno jasné. Ale právě naopak! Tady teprve začíná cesta ke skutečnému stavu věcí.

Financování teroristů

Není žádným tajemstvím, jak je Islámský stát financován. Ropa, výkupné, cla, poplatky, poplatky, poplatky. Nepřipomíná vám to něco? Ano. Jako banky. Samé poplatky, díky kterým bobtnají účty majitelů. A tak, jako banky financují různé skupiny a záměry, tak již dříve bylo odhaleno, že Islámský stát byl založen jako projekt CIA na sesazení Asada, což vynesl na světlo boží Edvard Snowden a potvrdil to zakladatel WikiLeaks Julian Assange.

Tato podvratná činnost amerických tajných služeb není překvapivá. Máme s ní svou zkušenost. Vzpomínáte si na červené karty? A trenýrky? Kdo si myslíte, že to platil?

Je to celkem obvyklý jev, že tajné služby využívají ke svým cílům tzv. užitečné idioty. V tomto případě jde o neziskovky, které možná i chtějí udělat něco dobrého, ale ve své honbě za pácháním dobra se staly loutkami tajných služeb, které jim poskytnou tolik potřebné finance. A voilá – na světě je kampaň proti panu prezidentovi, Majdan, nebo Islámský stát.

Který Jidáš nám vrazí kudlu do zad?

Co je ale horší – nitky vedoucí k teroristům vraždícím vozmo ukazují, že se tajné služby neštítí ničeho a nevládní organizace se za svých 30 stříbrných ochotně propůjčují k čemukoliv, co povede k naplnění jejich cílů.

Co mají společného teroristické útoky poslední doby? Dějí se v centru lidnatých měst, na místech, kde se shromažďuje co množství lidí. Na náměstích, v nákupních centrech, atd. Ukazují nám, že naše města jsou nechráněná. Široké bulváry evropských velkoměst přímo lákají k projížďce a nebohé nevinné oběti netuší, že jsou vydány napospas šílencům. Co ještě mají tyto útoky společného? Vyhýbají se Praze!

To je chvíle, kdy se máme ptát – jak je to možné? Nejsme dost dobří? Nelíbí se teroristům naše krásná země? Ale je jasné, že pod svícnem je tma a Praha leží v srdci Evropy. Ideální místo pro plánování operací. A náš pan prezident před nedávnem prohlásil, že na našem území teroristé jsou! Samozřejmě, že nebudou útočit v Praze, protože to by museli útočit na své.

Bruselský diktát míří na náš způsob života

Není to tak dávno, co teroristé po Evropě stříleli a vraždili pomocí pušek, pistolí a kulovnic. A co se stalo? Majitelé zbraní, legální vlastníci a držitelé zbrojních průkazů jsou vystavováni úřední šikaně, vlastnictví střelné zbraně je omezováno a celá garnitura podléhá tlaku diktátu Bruselu. Dochází k masivní odzbrojení lidu. Berou nám naše pistole, abychom se nemohli bránit.

Logika je jasná – přijde útok, byrokrati se zamyslí a zakážou to, čím byl útok veden. Po střelných zbraních přišla auta! Co se asi stane v následujících měsících? První vlaštovky už vzlétly. Brusel chce omezit jízdy služebními vozy. Plánují také omezit maximální možnou rychlost automobilů, takže přepravovat se vozmo přestane dávat smysl. Ale hlavně – Brusel chce zakázat vjezd vozů do center měst.

Pan prezident Zeman na ně ukázal

Náš pan prezident, když otevíral dálnici D8, zkoušenou a dostavěnou jen za cenu velmi velkého úsilí, neboť někteří kverulanti bránili stavbě prospěšné silnice, neb nesnáší automobily, jasně označil tyto kverulanty. Jsou to ekoteroristé. Když je pojmenoval, mohli se z toho zbláznit!

Ekoteroristické organizace, ať už jde o Duhu, Arniku nebo jiné, mají jasný cíl: omezovat člověka v jeho rozvoji a bojují proti našemu způsobu života. A navíc mají vlastní divize, které meldují do lidí nesmysly, jako že mají po městě jezdit na kolech. Cyklofašisté se neštítí dokonce ani různých blokád, jako jsou cyklojízdy, kdy bezohledně omezují všechny lidi dopravující se za prací nebo za rodinou, ani fyzických střetů. Cyklofašisté se nezdráhají ani fyzických útoků na majitele vozů.

V Praze mají buňku

Jedna taková cyklofašistická organizace působí v Praze. Jmenuje se Auto*Mat. A její cíl? Odstranit auta z centra města. Jak se to rýmuje s rozhodnutím Bruselu, který v reakci na teroristické útoky začal zvažovat zákaz vjezdu automobilů do centra měst?

Je to zjevné, a tuto pravdu není možné vyvrátit, protože pravdu nelze popřít, jen skrýt, ale stejně vyjde na povrch! Všichni útočníci posledních útoků v Evropě byli muslimové. Tedy vyznávali Islám. Jakou barvu má Islám? Zelenou. A jakou barvu si do štítu vetkli ekoteroristé? Zelenou! Nevládky financované CIA se evidentně nezastaví před ničím. A aby prosadili své mrzké cíle, neváhají ani před krveprolitím.

Ale tady se cyklofašisté nezastaví. Jejich nenávist k našemu způsobu života je tak hluboká, že neváhají ani s podporou homosexualismu a jiných zvráceností. Myslíte si, že ta růžová kola jsou tady pro parádu? Ne. Jde o naprosto očividnou propagaci různých LGBT, Gay Pride a jiných zvráceností, jejichž barvou je růžová.

Sherlock Holmes to řekl jasně: „Umí-li někdo uvažovat vskutku dokonale a předloží-li se mu jediný fakt se všemi charakteristickými rysy, dokáže z něho vyvodit nejenom řetěz událostí, který k němu vedl, ale i výsledky, jaké z něj budou vyplývat.“

Předložené důkazy jsou nevyvratitelné. Za útoky v Evropě mohou ekoteroristé a cyklofašisté!

 

(tento text je psán jako fikce a dělá si legraci z idiotů, co sdílí fakenews a věří nesmyslům)

O textu vyšel text: http://bit.ly/2oHHaQd na mediahub.cz

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s