Dieta po prvním týdnu

Od 15. března držím redukční dietu. Vyhodnocovat velké závěry je brzo, ovšem nějaké dílčí závěry dělat mohu.

Je to bez dne týden, takže jaké jsou výstupy?

Na počátku jsem měl dle inBody měření 112kg a přijímal jsem kolem 2500kcal denně. Minulý týden jsem se do toho rozhodl říznout a podrazil jsem nohy svému metabolismu, takže nyní přijímám kolem 1700kcal denně.

 

screenshot-www.kaloricketabulky.cz 2017-03-21 10-14-15.png

Dnešní datum, 21.3. je ještě nehotové, neuzavřené, takže nehodnocené.

screenshot-www.kaloricketabulky.cz 2017-03-21 10-17-56.png

Sobotu jsem měl relax. Původní plán jít běhat pohořel na tom, že jsem se věnoval frameworku Nette a venku bylo tak hnusně, že jsem se na to vykašlal. S vědomím toho, že v neděli jdu cvičit a pak na fotbal. Ale obecně se mi evidentně daří držet záporné saldo příjmu a výdeje energie, takže u mě super.

Kontrolní vážení, zatím jsem nebyl na InBody a nepůjdu dřív, než na konci diety, tj. po 15.4., provádím v posilovně (st a ne) a před sparringem (út a čt). V tuto chvíli je aktuální údaj z neděle, který říká 107kg. Uvidím večer na sparringu, zda se potvrdí sestupný trend váhy. (edit 22.3.: na sparringu jsem navážil 107kg)

Protože je cílová hodnota 1730kcal/den pod hodnotou bazálního metabolismu, musím být velmi opatrný, neboť hrozí jojo efekt. Vracení se do normálních hodnot tedy bude doprovozeno nabíráním a je třeba to dobře ohlídat. To pro mě znamená, že naskočím na sacharidový vlny a 14 dní pojedu v této struktuře. Možná je ale nahradím technikou CKD. Ještě nejsem definitivně rozhodnut, jak ten závěr doběhnu. Ale s ohledem na současné stahování sacharidů ve stravě mi dává větší smysl použít sacharidové vlny, protože mi to umožní doplnit energii do svalů. To ještě ale definitivně rozhodnu během následujícího týdne dvou.

Průběžné výsledky jsou ale super a mám z nich velkou radost. Tak snad to vydrží:D

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s